Kuldmuna 2018

Call for entries
Jan 29, 2018
Submission deadline
Mar 04, 2018
Shortlist published
Mar 14, 2018
Awards announced
Mar 16, 2018

Submission of entries is closed


Lubage esitleda – 20. Kuldmuna!

Kuldmuna on ellu kutsutud selleks, et selgitada välja ja tunnustada läinud aasta Eesti loovaimaid reklaame, disaine, üritusi ning digi- ja kommunikatsioonilahendusi. See on Eesti turunduskommunikatsioonimaastikul tegutsevate inimeste, agentuuride ja klientide meistrivõistlus, üks ja ainus ning tänaseks juba 20 aastat vana. Kuldmuna fookus on loovusel ja tööde teostuskvaliteedil. Kuldmuna loodi algusest peale selleks, et tõsta esile neid andekaid Eesti meeskondi, kes suudavad kohaliku reklaami- ja turundusmaailma barjääre jõudsalt edasi nihutada. Naljaga pooleks võib öelda, et Kuldmuna konkurss on kord aastas see õilis hetk, mil agentuuride töödesse pandud hing on ROIst olulisem. Tänavu teeb Kuldmuna suure hüppe nii sisu kui ka vormi osas. Kategooriad on ajakohastatud, tööde esitamine on tehtud lihtsamaks ja juhend selgemaks. Kuldmunale võib sel aastal töid esitada ka ainult eestikeelsena.
Kuldmuna on Eesti kõige vanem ja prestiižsem reklaamikonkurss, mille auhindadel on reaalne kaal nii üldsuse, tellijate kui konkurentide silmis. Seetõttu on meie eesmärk pärjata õiglaselt ning kohaliku konteksti keskselt kõiki töid, mis tunnustust väärivad.

Tööde ametlik vastuvõtt algab 29.01.2018 ning lõpeb 27.02.2018 (kell 23.59). Peale ametliku tähtaja möödumist võetakse töid vastu kuni 04.03.2018 (kell 23.59), kuid siis lisandub iga esitatud töö kohta 50% handling fee tasu.

Noortekonkurss Pesamunale registreerimine

  • Mine aadressile defol.io/kuldmuna/2018
  • Logi sisse ja kliki nupule „Submit your work now“
  • Veendu, et e-posti aadress, mis sinu sisselogimisel süsteemile edasi anti on selline, kuhu kirjad ka kohale jõuavad. Selleks kliki päises oma nimele. Seal saad ka oma e-posti aadressi vajadusel muuta. Õige aadress on oluline, sest sinna saadetakse info lähteülesande kohta.
  • Pane oma tööle enda nimi (seda saad hiljem muuta) ja vali kategooriaks „Noored“
  • Lisa autorina ka oma meeskonnakaaslane. Tema võiks enne seda ka oma defol.io konto ära teha (sisse logida), kui ta seda enne juba teinud pole.
  • Kliki „Submit“. Muid välju sa praegu täitma ei pea.
  • Jää ootama 27. veebruari hommikut. Siis saadetakse sulle lähteülesanne.

- Meeskondade registreerimine lõpeb 25.02.2018 kell 23.59.
- Lähteülesanne saadetakse noortekonkursile registreerunutele loovlahenduse koostamiseks meili teel 27.02.2018.
- Registreerunud osalejatel on peale ülesande saamist 48 tundi aega oma reklaamiidee esitamiseks, st. kuni 01.03.2018.

Korraldust puudutavatele ja tööde esitamise sisulistele küsimustele vastab Merike Smolski (info@etkal.ee). Tehnilistele Defolio alaste küsimuste korral kirjutage support@defol.io või helistage 746 0064.

Soovime kõigile osalejatele head konkureerimisindu!

Kuldmuna 2018 auhinnad jagatakse kätte pidulikul auhinnagalal 16. märtsil Kultuurikatlas.

Piletid saadaval Ticketerist https://www.ticketer.ee/kuldmuna-2018/ hinnaga 119 eurot + tehingutasu 5.05 (km-ga).